2016 için Yeni Hedef Pazar “UKRAYNA”

e24e-tv-ukrayna-sigorta-2w

İhracata dayalı ekonomik büyüme modelini benimseyen Türkiye’nin hemen yanı başındaki ve şu an itibariyle en iyi Siyasi ilişkiler içerisinde olduğumuz komşumuz, dostumuz UKRAYNA, tüm ihracat ürünlerinin en yakın alternatif Pazarı durumundadır.

YENİ HEDEF PAZAR “UKRAYNA” Sektörel farklılık gözetmeksizin 50 Milyon Nüfusu ile iyi bir tüketici, verimli toprakları ve zengin yer altı kaynaklarıyla da bize en yakın müttefikimiz olan bir ülkedir…

Kısa süre içerisin de yapacağımız programlarla KIEV-KHARKİV-LVIV-ODESA Şehirlerine İş ve İnceleme gezileri düzenliyoruz.

Bu seyahatlerimiz de Pazar etütleri yanın da İhracat ve İthalat rejimi, Gümrük mevzuatları konuların da bilgiler alabileceğimiz toplantılar, organize bölgelerin görülmesi, serbest bölge ve hal ziyaretleri yapacağız.

Gerek sivil toplum örgütleri gerekse Ticaret Odalarıyla yapacağımız görüşmeler sonucunda yol haritamız çizilmiş olacaktır.

Tanıtım ve pazarlama için hazırladığımız “BUSINESS CATALOG” içinde yer alabilir, tanıtımlarınızı Ukrayna Pazarına yapabilirsiniz.

e24e-katalog-w03

Çetin Güvercin

Ukrayna İzmir Fahri Konsolosu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.