Спільно з Почесним Консульством України в м.Ізмір, представниками діаспори Кримських татар в м.Ізмір,а також громадянами України,яки проживають в м.Ізмір,проведено захід присвячений масниці, проводом зими і зустрічі вісни.

Громадянки України, які закінчили курси Турецької мови,на цьому заході урочисто отримали сертифікати та дипломи.

Почесний Консул України в м.Ізмір пан Четін Гюверджин:

Завдяки активній участі громадян України,різних конкурсів і ігор для дітей, ми весело і з великим задоволенням відзначили це свято,в майбутньому сподіваємося проводити його щорічно у нашому місті.

Шановний Губернатор м.Ізмір,Начальник відділу Управління Національної Освіти м.Ізмір,Голова Державної Адміністрації району Каршияка,Начальник відділу Управління Національної Освіти району Каршияка- в зв’язку з похорон мучеників дали знати,що не зможуть брати участь у нашому заході, побажали успіхів випускникам курсів Турецької мови і привітали нас усіх зі святом.

Всі починання,творчі-культурні,які будуть здійснюватися між Туреччиною і Україною в подальшому, розпочаті сьогодні,на цьому прекрасному святі.

Добру звістку,про те,що проекти між Туреччиною і Україною на основі проектів Європейського Союзу, почнуться реалізовуватися буквально на тижні, від імені начальника відділу Управління Національної Освіти м.Ізмір пана Омера Яхши, цю інформацію надала присутня на нашому заході шановна пані Селіме Шентюрк Дограмаджи,за що щиро дякуємо ії.

А також висловив подяку:

-Голови діаспори Кримських татар,пані Нуран Чагатай;

-Викладачке Турецької мови,пані Еліф Сертуч;

-Генеральному координатору Консульства, пану Гьокмену Айтану;

-Координатору культури і мистецтва, пані З.Асли Кьостепен;

-Консультанту з туризму,Ерену Кючюккібару;

– Рекламному та видовничому координатору, Е.Гірайлар Озтепе;

-Арт-консультантам:Інжі Кіалбіева Дінч та Бумін Веркер;

-Секретарю Консульства,Халіде Гюнгьор;

-Власнику кафе  Кузгуні,де проводилось свято,пану Гюлеру Догру;

-Президенту асоціації  журналістів пану Мехмету Курту.

Селіме Шентюрк-мовний курс є основною необхідністю, я сподіваюсь,що ця гарна,дуже дорога робота стане прикладом для інших консульств. І в завершенні всього,Почесний Консул Четін Гюверджин підкреслив,що і надалі будуть організовуватися заходи в плані культури і творчості.